Принц Гаррі та Меган Маркл поділилися гарними новинами після несподіваного візиту герцога до Великої Британії

Archewell Foundation, який заснували герцог та герцогиня Сассекські, оголосив про свою “велику честь” підтримати дві міжнародні гуманітарні організації, які надають допомогу постраждалим від землетрусу в Туреччині та Сирії в лютому цього року.

Фонд принца Гаррі та Меган допоміг організації з охорони психічного здоров’я Humanity Crew встановити співпрацю з гуманітарними працівниками World Central Kitchen в регіоні, що дозволить більш ефективно та комплексно надавати допомогу постраждалим від землетрусу.

Archewell заявляє на своєму сайті, що за допомогою Фонду Archewell, команда Humanity Crew з психічного здоров’я в Туреччині зможе продовжувати свою роботу, щоб допомогти полегшити травми та шок, надавати підтримку психічному здоров’ю місцевим рятувальникам, проводити групові заняття з підлітками, консультувати сім’ї та співпрацювати з неурядовими організаціями, щоб забезпечити культурно-компетентні втручання на місцях.

“Ці дві улюблені організації прагнуть підтримувати громади в регіоні, і Фундація “Арчевелл” пишається тим, що об’єднала і підтримала їх, коли вони виконують роботу, що змінює життя людей”.

У своєму дописі в Instagram Humanity Crew висловили свою вдячність Фонду Сассексів, написавши: “Ми вдячні за постійну підтримку Фундації “Арчевелл”, яка допомагає нам надавати критично важливу підтримку психічного здоров’я тим, хто постраждав від нещодавнього землетрусу в Туреччині та Сирії”. Обидві ці організації ставлять перед собою мету допомагати громадам у різних куточках світу, і Фундація “Арчевелл” гордиться тим, що підтримує їх у їх роботі, яка вносить зміни в життя людей”.

У своєму звіті про результати діяльності, оприлюдненому раніше цього місяця, Гаррі та Меган повідомили, що їх фонд надав 12,66 мільйона вакцин проти COVID-19, допоміг переселити 174 497 біженців, роздав 50 000 обідів голодним і врятував 7 468 осіб з Афганістану.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress