“Принц Гаррі знав, що назвавши доньку Лілібет, він проявить неповагу до королеви”, – експерт

Принц Гаррі потрапив під удар за те, що назвав свою доньку Лілібет, ім’ям покійної королеви, причому один з королівських експертів стверджує, що герцог знав, що це “буде розцінено багатьма як неповага”.

Принц Гаррі і Меган Маркл знали, що назвати свою доньку Лілібет іменем Королеви буде сприйнято як “неповагу”, стверджує королівський експерт.

Експерт Том Квінн навіть заявив, що “важко повірити”, що герцог Сассекський буде називати свою доньку ім’ям, яке має відношення до Королеви, яка померла у вересні минулого року.

Незважаючи на зворушливу пошану, висловлену через ім’я їхньої доньки, експерт розкритикував рішення подружжя щодо імені.

Ім’я Лілібет було вибрано на честь дитячого прізвиська покійної королеви. Зображення: Misan Harriman

“Гаррі напевно знав, що привласнення улюбленого дитячого ім’я монарха буде сприйнято багатьма як неповага і нав’язливість, на відміну від того, якби він назвав свою доньку Єлизаветою”, стверджує експерт.

Як повідомляє dailystar, королева публічно не ділилася своїми думками щодо назви, хоча біограф Джайлз Брандрет стверджував, що вона була “зворушена” цією вдячністю.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress