Принц Гаррі зробив помилку, через яку принцеса Євгенія ” незграбно” зітхнула

Відомо, що принц Гаррі близький зі своєю молодшою кузиною принцесою Євгенією, яка сьогодні святкує свій день народження – і її попередні спроби сватання ледь не закінчилися для Гаррі катастрофою.

Відносини принца Гаррі з багатьма членами його королівської родини можуть висіти на волосині – але це не стосується одного з них. Відомо, що принц досі надзвичайно близький зі своєю молодшою кузиною принцесою Євгенією, яка сьогодні святкує свій 33-й день народження. Обидві королівські особи виросли разом, розділяючи сімейні свята в дитинстві, а також відвідуючи найгарячіші нічні клуби Лондона, коли вони стали старшими.

Євгенія, яка вагітна другою дитиною, є однією з небагатьох членів королівської сім’ї, яка з’явилася в документальному серіалі Гаррі та його дружини Меган Маркл на Netflix після відвідин їхнього будинку в Монтесіто, штат Каліфорнія.

Їхній міцний зв’язок означає, що Гаррі був щасливий, коли його кузина спробувала зіграти роль свахи між ним і своєю подругою, Крессидою Бонас – але все закінчилося тим, що двом королівським особам довелося пережити незручну телефонну розмову.

Євгенія з колишньою дівчиною Гаррі Крессидою Бонас. Зображення: Getty

У своїх мемуарах “Spare” Гаррі згадує, як його познайомили з актрисою і моделлю Крессидою, і між ними пролетіли іскри. Вони домовилися про побачення, познайомилися за вечерею – і через кілька тижнів відбулося друге побачення, після якого Гаррі підвіз її додому. Як повідомляє mirror, вона не запросила його зайти, але Гаррі каже, що він підійшов, щоб поцілувати її, однак, “не прицілився”, і це призвело до дуже незручного моменту.

“Вона повернулася, я спробував ще раз на зворотному шляху, і у нас вийшло щось на зразок зачіпки. Болісно незручно”, пише Гаррі. Наступного дня Гаррі каже, що зателефонував своїй кузині, щоб розповісти їй про вечір і про те, як незграбно все закінчилося, але Крессида випередила його.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress