Принц Гаррі звинуватив брата Вільяма у змові з Меган Маркл

Новини

Принц Гаррі та його брат принц Вільям мали відверту розмову, в якій молодший член королівської сім’ї висунув звинувачення у “змові” осіб проти Меган Маркл.

Принц Гаррі оприлюднив своєму братові принцу Вільяму жорстоку “змову” проти Меган Маркл.

Оскільки герцог Сассекський був на межі того, щоб покинути королівську родину, перед переїздом до США у нього відбулася інтимна розмова з братом. Але в момент відвертості Гаррі розповів Вільяму про так звану “змову” проти Меган, в тому числі про одного співробітника, який нібито “саботував” її.

Гаррі сказав, що був “готовий до нотації” від Вільяма, але ” нічого не сталося”. Тоді, “вперше за довгий час мій брат вислухав мене, і я був дуже вдячний”, – написав Гаррі у своїх вибухових мемуарах “Spare”.

“Хтось запропонував, щоб я перед від’їздом вийшов з Віллі на вулицю. Охолодити наші голови. Гаразд. Ми пішли вгору і вниз по тисовій огорожі. День був морозний. На мені була лише легка куртка, а Віллі був у джемпері, тож ми обоє тремтіли”, розповів Гаррі.

Про непрості стосунки між двома братами писали давно, зокрема, про один випадок, коли розбіжності перейшли у фізичну площину.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress