Принц Гаррі звинуватив королівську родину у приховуванні прослуховування його телефонних розмов

Перед коронацією Карла III не припинялися скандали, пов’язані з його родиною. Молодший син монарха як завжди, лишився не на ладі зі справами, підливаючи масла у вогонь.

Продовжується боротьба Гаррі з британською пресою, оскільки місцеві журналісти продовжують атакувати його та Меган, заважаючи їм знайти спокій. Гаррі прибув до Лондона, щоб дати свідчення проти Associated Newspapers у судовій справі, в якій видавці звинувачуються у незаконному збиранні інформації шляхом прослуховування.

Принц виступив свідком і заявив, що раніше його сім’я змусила не скаржитися на публікації та не роз’яснювати свої позиції. “Після смерті моєї матері у 1997 році, коли мені було всього 12 років, преса постійно зверталася до неї, що спричинило складні стосунки зі ЗМІ. Однак, політика, що встановилася, передбачала, що “ніколи не скаржитися та ніколи не роз’яснювати”. Іншого виходу не було, мені довелося прийняти це”, – зізнався він.

Після зустрічі з дружиною принц почав бачити ситуацію з іншого ракурсу, що надихнуло його захищати свою честь в публічному просторі. Він визнав, що не брав достатньої уваги до негативного впливу преси, яка безперестанку нападала на нього і його дружину, Меган, і публікувала нав’язливі та іноді расистські статті. Принц заявив, що після народження сина Арчі у травні 2019 року, ситуація стала ще гірше.

Принц Гаррі

Гаррі впевнений, що за ним стежили. Він заявляє, що установа довгий час приховувала від нього інформацію про злам телефону NGN (News Group Newspapers). Це стало зрозумілим тільки в останні роки, коли Гаррі подав свій позов із різними юридичними консультаціями та представництвом. Він має на увазі королівську сім’ю.

Батько двох дітей прийшов до висновку, що він не єдиний, хто зіткнувся з цією проблемою. “У королівській сім’ї і серед моїх друзів є люди, які, можливо, також стали об’єктом позовів, проти NGN, і я не знаю, чи подавали вони претензії чи ні. Ніколи не було централізованої дискусії між нами про те, хто саме подав позови, оскільки кожен офіс в установі працює ізольовано. Іноді можна отримати хибне уявлення, що ми постійно спілкуємося один з одним, але це не так”, – додав син Діани.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress