Принц Вільям дякує британським військовим, які беруть участь у війні в Україні

У середу, Принц Уельський прибув до Польщі на дводенний візит з метою подяки британським та польським військовим, що беруть участь у бойових діях в Україні, а також для отримання детальнішої інформації про догляд за українськими біженцями, що перебувають на території країни.

Приземлившись у Варшаві, принц Вільям висловив своє захоплення: “Це неймовірно – знову бути в Польщі. Наші народи мають довгу і міцну історію співпраці. Ще більше ці зв’язки зміцнюються завдяки нашій спільній підтримці народу України та його бажання до свободи, яка є нашою спільною метою”.

Я хотів би висловити свою особисту подяку польським та британським військовим, які працюють у тісному та важливому партнерстві. Крім того, я не можу не згадати про надихаючу людяність польського народу, який щиро відкрив свої серця та домівки.

Принц Вільям подякував британським та польським військовим

Саме тому сьогодні я відвідав місто Жешув, щоб зустрітися з військовослужбовцями, які стаціонують там, почути їхні розповіді та висловити вдячність за їхній важливий обов’язок. Мене вразила їхня гаряча пристрасть до роботи, а також спільна рішучість захищати нашу спільну свободу.

Принц Вільям звернувся до солдатів, висловивши бажання приїхати особисто і висловити подяку за їхню безпеку та присутність, що дозволяє слідкувати за тим, що відбувається.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress