Принца Гаррі та Меган Маркл можна привітати, після шести місяців очікування

Здається, що зовсім нещодавно діти принца Гаррі та Меган Маркл були удостоєні своїх королівських титулів. Однак ця подія також стала об’єктом змін для цієї пари.

Початкове оголошення про те, що діти Сассексів будуть називатися принцом Арчі та принцесою Лілібет, зробила сама пара. Однак, без офіційного дарування титулу від чинного короля, подружжя почало використовувати ці титули для своїх дітей. Під час хрещення своєї доньки Меган Маркл зробила важливе оголошення, що вони вирішили називати її принцесою Лілібет.

Меган Маркл, яка стала вагітною двічі, мала надію, що титули для дітей від її подружньої пари з принцем Гаррі будуть надані відразу ж після їх народження. Однак, їхній шлях до отримання цих титулів був непростим, і вони, нарешті, довелися витримати значну кількість тиску. За словами одного з експертів королівської родини, парі довелося бути відважними і вистояти всі випробування, а в кінці кінців, вони змогли досягти своєї мети. Проте до останнього моменту, вони сподівались, що Букінгемський палац візьме на себе ініціативу.

Принц Гаррі та Меган Маркл чекали шість місяців, щоб здійснити свій задум. Вони сподівалися, що Палац оголосить про це раніше за них, але, на жаль, цього не сталося. Королівський біограф Інгрід С’юард повідомила про надії пари.

Як повідомляє Mirror, експерт також зазначив, що королівська родина уникнула обговорення питання присвоєння титулів, щоб унеможливити принцу Гаррі та його дружині знайти привід для незадоволення. Тим не менш, їхній вчинок врешті-решт змусив короля Карла III призначити титули дітям принца Гаррі та Меган Маркл.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress