Приватний острів: принц Гаррі та Меган Маркл обговорюють купівлю нового будинку

За повідомленнями, принц Гаррі та Меган Маркл розглядають можливість придбання приватного острова, після того як Король Чарльз запросив їх покинути котедж Фрогмор. Зазначається, що пара шукає новий будинок у іншій країні, проте зберігатиме свою резиденцію в Лос-Анджелесі. Зокрема, Принц Гаррі виявив інтерес до приватного острова.

Це сталося після того, як популярність Гаррі та Меган раптово знизилася в США. Таке падіння сталося на фоні виходу експлозивних мемуарів “Запасні” та висміювання їх у епізоді “Південного парку”.

На минулому тижні було підтверджено, що монарх запросив герцога та герцогиню Сассекських звільнити їх британський будинок, котедж Фрогмор, та вивезти з нього свої речі.

Повідомляється, що подружжя Сассекських, яке наразі мешкає в каліфорнійському особняку разом зі своїми двома дітьми, Арчі та Лілібет, колишньо перебувало у котеджі Фрогмор, що знаходиться на території Віндзорського замку, до того моменту, коли вони звільнились від своїх обов’язків старших членів королівської родини та покинули Великобританію. Згідно з повідомленнями, пара наразі прагне втечі від усього цього.

“Ситуація швидко стає некомфортною, аж до нестерпної. Йдуть розмови про те, щоб залишити базу в Лос-Анджелесі і поїхати кудись в інше місце, наприклад, в Канаду, Південну Африку або іншу країну, де вони користуються більшою популярністю і симпатією громадськості”, повідомило джерело.

Гаррі сподобалася ідея жити в природньому та екологічно чистому середовищі – він наполегливо наполягає на тому, щоб піти шляхом приватного острова.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress