Пройшла складну терапію: виписана з онколікарні Заворотнюк повертається на екрани кіно

Знаменитості зробили все можливе, щоб забезпечити найкраще лікування раку для Анастасії Заворотнюк, а її чоловік Петро Чернишов докладав останні зусилля, щоб забезпечити їй шанс на життя і нове щасливе життя.

Недавно стало відомо, що зірка телесеріалу “Моя прекрасна няня” виписалася з онкологічної лікарні після п’яти місяців перебування там. Професіонали з інших країн боролися за життя актриси, тож шанувальники артистки знову здобули надію на її одужання.

Проте, на жаль, і досі залишається невідомим стан здоров’я Анастасії Заворотнюк. І хоча деякі близькі знайомі знаменитості можуть мати інформацію, вони відмовляються її розголошувати. Невідомо, чи здоров’я Анастасії покращилось чи її хвороба залишається критичною. Однак, хороша новина полягає в тому, що Анастасія Заворотнюк повертається на екрани кіно, беручи участь у серіалі “Пристави”, який був знятий до того, як вона захворіла.

Анастасія Заворотнюк

Згідно зі словами режисера Володимира Нахабцева, у фільмі зірка зіграла з повною силою і ентузіазмом, а також її акторська майстерність була вражаючою. Анастасія Заворотнюк була запрошена на роль без необхідності проходження кастингу, і вона погодилася знятися в цьому фільмі.

Колега поділився позитивними враженнями про Настю, яка є тонкою, теплою людиною і професійною акторкою. Як повідомляє dni.ru, Анастасія Заворотнюк широко відома як зірка серіалу “Моя прекрасна няня”, хоча її роль Вікторії Прутковської не є найкращою.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress