“Проплакала весь ранок”: як невдача з операцією вплинула на Дашу Астаф’єву

Даша Астаф’єва, українська знаменитість, відома своїм співочим та акторським талантом, нещодавно поділилася на YouTube-каналі “Розмова” сумною новиною. Згідно з інтерв’ю, вона перенесла ризиковану операцію, яка не тільки врятувала їй життя, але й пошкодила голосові зв’язки, через що вона не може співати.

Астаф’єва розповіла, що занадто довго нехтувала своїм здоров’ям і пропустила важливий огляд у лікаря. Коли вона нарешті звернулася до лікаря, то отримала жахливу звістку про свій стан. Співачка зізналася, що проплакала весь ранок перед візитом і пошкодувала, що не подбала про себе раніше.

Процес одужання був виснажливим для Астаф’євої, яка тепер повинна проходити інтенсивну терапію протягом декількох годин щодня. Вона висловила своє розчарування і смуток з приводу ситуації, що склалася, зізнавшись, що ніколи не вважала себе просто співачкою або актрисою, а скоріше людиною, яка переслідує свої пристрасті та насолоджується улюбленою справою.

За словами Астаф’євої, сама операція була небезпечною для життя. Її доставили до лікарні на швидкій допомозі, і вона підписала відмову в екстреному порядку, яка знімала з лікарів будь-яку відповідальність за можливі ускладнення під час операції.

Попри невдачу, Астаф’єва сповнена рішучості залишатися позитивною і стійкою. Вона визнала, що багато людей стикаються з більш серйозними викликами та труднощами, і вона не хоче зациклюватися на негативі або жалості до себе.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress