Протягом багатьох років принц Вільям приховував свою справжню особистість, але виявився необережним на дрібниці

Британці мають велику любов до Вільяма, старшого сина Карла III, який здобув славу справедливого та надійного чоловіка і ідеального батька. Мало хто уявляв, що принц готовий піти на всілякі махінації для забезпечення своїх власних корисливих цілей.

У скандалі з виселенням Гаррі та Меган з котеджу Фрогмор з’явилася інформація про замішання спадкоємця британського престолу. Згідно з цією інформацією, ідея відібрати житло у Сассекських належала принцу Вільяму. Звинувачення в тому, що принц переслідує далеко не благі цілі, також було висловлено.

Багатьох здивувала інформація, що Карл III перед коронацією раптом зайнявся житловими питаннями. Незважаючи на те, що у монарха вже і так вистачає проблем, пов’язаних з рідними, він без вагань виставив молодшого сина та його дружину з котеджу Фрогмор та заселив туди свого брата-скандаліста Ендрю.

Цю інформацію громадськості подавали так, ніби Фрогмор-Гаус стоїть порожній вже третій рік і з огляду на його багату історію не гідно, щоб він залишався без мешканців. Але чому саме Ендрю має їхати на болота у Фрогмор, коли він має розкішний замок у самому серці Віндзорського Великого парку? У садибі його молодшого брата Карла є 30 кімнат та 98 акрів землі, а також приватний басейн, каплиця та поле для гольфу. Фрогмор-Хаус і поруч не має таких зручностей.

Люди почали шепотіти про те, що переселення є справжнім покаранням для Ендрю. Всіх хвилювало питання, хто ж займе його садибу. Щоб прояснити заплутану історію, леді Вікторія – подруга принца Ендрю – відкрила правду. За її словами, принц Вільям вже давно змовлявся та плете інтриги. Кілька років тому, він помітив дядечківський будинок, але не знав, як до нього підійти. Зараз же нагода відкрилася, щоб він міг вибити садибу Ендрю для своєї великої родини та водночас нашкодити Гаррі з Меган.

Леді Вікторія заявляє, що Вільям є головним інтриганом королівської родини, і він протягом багатьох років успішно маскував свою справжню особистість. Вона вважає, що якщо спадкоємець престолу переїде в садибу свого дядька, народ зможе побачити його справжнє “я” і зрозуміти, яким є насправді Кейт Міддлтон.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress