Приготуйтеся до несподіванок! Що передбачають карти Таро на грудень для кожного знака

Гороскоп

Сонце перебуває у знаку Стрільця до 22 грудня, поширюючи позитивний і відкритий настрій. Потім воно переходить у знак Козерога, що знаменує зимове сонцестояння та обіцяє світліші дні у всіх сенсах. Це чудовий час, щоб позбутися негативних емоцій і почати все з чистого аркуша.

Повний Місяць у Раку 26 грудня дає можливість поміркувати на теми дому, сім’ї та внутрішньої гармонії.

Нижче ви знайдете гороскоп для вашого знаку на грудень з 3 картами Таро і їх тлумаченням спеціально для вас.

Овен

Овен

Карти: Верховна жриця, Лицар Мечів, Паж Кубків

Тлумачення: Захисний інстинкт

Цього місяця ви відчуваєте потребу захистити когось або щось вразливе. Можливо, це ваша внутрішня дитина або нові ідеї та стосунки. Щось підштовхує вас до того, щоб постояти за себе. Прийшов час проявити силу і рішучість, які приносить Марс.

Телець

Телець

Карти: Паж Мечів, Вісімка Мечів, Блазень.

Тлумачення: Уникайте самознищення.

Існує небезпека підірвати власні амбітні плани через невпевненість у собі та звичні обмеження. Подолайте цю тенденцію і зосередьтеся на досягненні своїх цілей, незважаючи ні на що. Наближається новий етап вашого життя, тому краще уникати перешкод на шляху до нього.

Близнюки

Близнюки

Карти: Пажів Жезлів, X Жезлів, Світ

Тлумачення: Зосередженість

Настає нова ера спокою і зосередженості. Приборкайте хаос і відволікання. Знайдіть стабільність у рутині та усвідомлених звичках. Сконцентруйтеся на своїх найважливіших цілях і крок за кроком йдіть до них.

Рак

Рак

Карти: Туз Жезлів, II Монет, Імператриця

Тлумачення: Чудовий місяць.

Насолоджуйтесь хорошими подіями та можливостями, які на вас чекають. Почніть нове хобі або творчий проєкт. Насолоджуйтеся зустрічами з друзями та близькими. Може з’явитися романтичний інтерес або покращитися сімейне життя. Будьте відкриті для любові та радості.

Лев

Лев

Карти: III Жезлів, Колесо Фортуни, Паж монет

Тлумачення: Бурхливі події.

Грудень принесе багато несподіваних подій, змін і запрошень. Будьте готові імпровізувати та говорити “так” всьому новому. Це час великих можливостей для зростання і розвитку. Це також хороший час, щоб почати вчитися чомусь новому або запустити цікавий проєкт.

Діва

Діва

Карти: III Монет, Лицар Монет, Зірка

Тлумачення: Хороший прогрес

Перед вами відкриваються перспективні кар’єрні або фінансові можливості. Хапайтеся за них обома руками та використовуйте по максимуму. Це може бути підвищення по службі, нова робота або інвестиції. Наполеглива праця окупиться і наблизить вас до здійснення заповітних мрій.

Терези

Терези

Карти: V монет, 7 кубків, Король кубків.

Тлумачення: Аналіз минулого

Ви схильні аналізувати минулі події та шукати в них глибший сенс і уроки. Можливо, вас турбує якась стара історія. Подивіться на неї з боку і зрозумійте свою роль у ній. Це допоможе вам краще пізнати себе і загоїти душевні рани.

Скорпіон

Скорпіон

Карти: Суд, Дама кубків, 3 мечів.

Тлумачення: Роздуми.

Вам доведеться позбутися чогось токсичного у своєму житті. Але цей неприємний досвід принесе і певні уроки. Подумайте про те, як ви відреагували на ситуацію і що вона говорить про вас. Використовуйте отримане розуміння для покращення стосунків і планів на майбутнє.

Стрілець

Стрілець

Карти: Валет Жезлів, Туз Кубків, Дама Монет.

Тлумачення: Зміни у відносинах.

Очікуйте позитивних змін в ландшафті ваших стосунків. Ви можете познайомитися з новими людьми або розвинути романтичний інтерес. Або ж вам доведеться вирішувати конфлікти з близькими людьми. Головне — бути відкритими до змін і чесно спілкуватися. Також подумайте про те, кому ви можете допомогти.

Козеріг

Козеріг

Карти: Лицар жезлів, Король мечів, Вежа

Тлумачення: Злети та падіння

Очікуйте раптових подій, які принесуть як позитивні емоції, так і труднощі. Спочатку ви можете бути розгублені, але не поспішайте з висновками. Зберігайте спокій і пропрацюйте ситуацію крок за кроком. Зрештою, все обернеться на краще.

Водолій

Водолій

Карти: Король монет, Сила, Четвірка Жезлів

Тлумачення: Зростання і реалізація.

Перед вами відкриваються нові горизонти для зростання і самореалізації. Покращуйте своє здоров’я, кар’єру, дім і фінанси. Ставте перед собою амбітні цілі та впевнено йдіть до них. Зараз можливо все, головне — мислити позитивно і бути наполегливим.

Риби

Риби

Карти: Туз Монет, IX Кубків, Колісниця.

Тлумачення: Заснування 2024 року

Це період активних надій і планів на майбутнє, особливо на 2024 рік. Закладайте фундамент зараз для важливих сфер життя — здоров’я, фінансів, роботи, відносин. Можливо, ви захочете змінити кар’єру або навіть місце проживання. Головне — рухайтеся до своєї мрії.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress