Принц Гаррі виступив із заявою про зміну громадянства

Принц Гаррі продовжує цілеспрямовано обрубувати зв’язки не тільки з Віндзорами, а й з рідною Великою Британією. Нібито молодшому синові Карла III було замало колишніх скандалів, він виступив із новою заявою, яка наробила галасу як в Англії, так і в Америці, про це повідомляє Topress.info з посиланням на ЗМІ.

Важко сказати, чи переїхав би Гаррі коли-небудь до США, якби не його одруження з Меган Маркл. Хай там як, а після весілля герцога Сассекського з американською розлученою акторкою його стосунки з сім’єю з року в рік ставали тільки гіршими. Єдині, хто завжди був готовий йти назустріч Гаррі, — нині покійна королева Єлизавета II та Карл III. Останній, як відомо, зараз розпочав боротьбу з раком, а тому йому навряд чи буде тепер діло до викрутасів молодшого сина.

Нещодавно Гаррі та Карл перетиналися в Букінгемському палаці. Заради півгодинного побачення принц спеціально покинув Америку і сім’ю, але примудрився тільки погіршити своє суспільне становище. Подейкують, що під час побачення з батьком принц став у позу і відмовився перебувати в одному приміщенні з мачухою, королевою Каміллою. Ні принц Вільям, ні будь-хто ще з Віндзорів так і не побажав побачитися з опальним сином короля.

І ось Гаррі завдає нового удару родині. Як відомо, принц під час робочої поїздки до Канади вже встиг використати смертельну хворобу батька як привід для бурхливого спілкування з журналістами. І хтось інший на місці герцога Сассекського справедливо б вирішив, що зараз не час для гучних виступів. Але Гаррі не побоявся влаштувати чергову бурю в склянці, виступивши із заявою про зміну громадянства з британського на американське.

Ці слова прозвучали від принца Гаррі в шоу Good Morning America. І багато хто вважає, що таким чином герцог Сассекський просто продовжує привертати до себе увагу. Адже, як відомо, зараз він і Меган Маркл щосили розкручують свій новий сайт. Однак, якщо раптом Гаррі спаде на думку не на словах, а на ділі зректися не тільки Корони, а й Британії, то на нього чекають незворотні наслідки. Наприклад, Гаррі та Меган позбудуться титулів. І Маркл уже не зможе, як кажуть, вимагати від свого оточення присідати перед нею в реверансі. Ба більше, американський уряд зобов’яже герцога Сассекського відмовитися від “титулів і позицій, пов’язаних зі шляхетним походженням, що належать до інших країн”, що зазначено в конституції США.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress