Пугачева висловила своє ставлення до чуток про неудачні виступи Меладзе в Ізраїлі

Алла Пугачова зробила коментар щодо чуток про зрив концертів Валерія Меладзе в Ізраїлі. Свою думку співачка висловила в Instagram.

Співачка Пугачова висловила своє невдоволення щодо брехунів, які розповідають про зірвані концерти Меладзе, заявивши, що вони повинні бути засмучені. Вона опублікувала відео, на якому видно, що концерти артиста проходять у повних залах. Примадонна назвала виступ співака святковим і вражаючим.

“Пугачова написала, що пісні Костянтина Меладзе, які виконує Валерія, схожі на чудове вино. З плином часу вони стають ще більш смачними та цінними”.

Нагадаємо, що протягом періоду від лютого до листопада минулого року з країни виїхали близько тридцяти артистів. Однак, багато з них стикнулися зі значними труднощами: вони більше не можуть заробляти в Росії так, як раніше. Наприклад, Чулпан Хаматова вже зіткнулася з суворою реальністю неможливості знайти роботу.

У радіостанціях Росії було заборонено транслювати пісні відомих артистів, таких як Алла Пугачова, Леонід Агутін та Софія Ротару. Крім того, виявилося, що ще декілька російських музикантів опинилися у чорному списку, і їхні твори також не будуть відтворюватися на радіо в Росії.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress