Пугачова насміхається над еміграцією з двійнятами: ‘Дитинство залишилось, але Ізраїль – новий дім

Алла Пугачова, легендарна співачка, разом з дітьми переїхала до Ізраїлю з минулого року. Тим часом її чоловік Максим Галкін подорожує світом зі своїми гастролями. Вона ділиться зі своїми шанувальниками, як пройшли її будні в новому місці і що вона думає про переїзд з Росії.

На своєму особистому блозі, Алла Борисівна опублікувала відео, на якому її дочка танцює разом з дівчатами, а син Гаррі стоїть далеко з телефоном. Примадонна захоплюється тим, як її спадкоємиця Ліза вміє радіти життю. Побачивши енергійні рухи дівчинки, співачка замислилася. “Куди йде дитинство? В які міста? Виявляється, в Ізраїль. Ого, це так”, – написала вона під кадрами.

Шанувальники 73-річної виконавиці з радістю прийняли її почуття. “Розчулилася і посміялася”; “Ліза прекрасно рухається!”; “Чудове дитинство”, – писали люди.

Проте, є люди, які не поділяють думку співачки про переїзд. Вони висловлюють своє незадоволення, що вона покинула Росію. Дехто говорить, що Ізраїль назавжди залишиться ілюзією для Пугачової та її дітей, і що вони обманюють себе.

Протягом останнього року Пугачова та її чоловік стали об’єктом безлічі гнівних коментарів, які надходять не лише від користувачів Інтернету, а й від зірок шоу-бізнесу. Однак Ольга Кормухіна, яка публічно виступає за військову агресію Росії проти України, не прихильна до такої поведінки. У програмі “Так говорить” на російському Першому каналі співачка заявила, що молиться за Пугачову і ніколи не приєднається до загального засудження, оскільки не знає всіх обставин і не може судити про щось, що не пов’язане з нею.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress