Пугачова залишає Кіпр? Вайкуле розповіла про плани подруги

Останнім часом ЗМІ рясніють чутками про російську примадонну Аллу Пугачову. Після початку війни в Україні співачка разом з чоловіком Максимом Галкіним і дітьми покинула Росію. Спочатку сім’я оселилася в Ізраїлі, але через небезпечну ситуацію з ракетними обстрілами швидко перебралася на Кіпр.

Однак і там Пугачова, схоже, не знайшла спокою. Її подруга, латвійська співачка Лайма Вайкуле, розповіла в інтерв’ю, що нещодавно розмовляла з примадонною з телефону. Попри складні обставини, Пугачова була мужньою і стійкою. Однак, за словами Вайкуле, навіть Кіпр не може гарантувати повну безпеку Пугачової через напружені відносини острівної держави з Туреччиною.

Через це Вайкуле припустив, що Пугачова може поїхати до Австралії, оскільки ця країна знаходиться далеко від можливих конфліктів. Примадонна дійсно планує емігрувати до Австралії? Поки що це лише чутки. Але ясно одне: Пугачова шукає безпечне місце для себе і своєї сім’ї. І хто знає, можливо, саме Австралія стане їхнім новим домом.

А поки шанувальники примадонни з нетерпінням чекають її перших виступів та інтерв’ю після вимушеної еміграції. Адже голос і пісні Алли Борисівни залишаються неперевершеними, попри будь-які життєві негаразди.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress