...

Радник президента розкриває план: Крим можна звільнити від окупації Росією в короткі терміни

Михайло Подоляк, радник керівника Офісу президента, заявив, що українська держава зможе звільнити Крим від окупації Росією в короткі терміни — за 5-7 місяців.

Він вважає, що Росія не має достатньої кількості ресурсів, щоб утримувати свою присутність на Криму, тому Україна зможе деокупувати територію відповідно до логіки війни.

Подоляк переконаний, що математично цей прогноз є оптимістичним, і наголошує, що Російська Федерація вкладала значні зусилля у пропаганду та знищення українства на Криму, але Україна зможе відновити свої права на цю територію і повернути її до складу демократичної та свободоносної країни.

Подоляк попереджає, що 2023 рік буде складним для Криму, оскільки Російська Федерація намагалася знищити українство та відривати Крим від України.

Він наголошує, що Росія не може виробляти конкурентність, демократію або свободу, і забороняє ці цінності. Тому, на думку Подоляка, Україні доведеться зробити важку роботу, щоб звільнити Крим від окупантів, але він підтверджує свою віру в те, що Україна зможе повернути територію у своє володіння і створити ефективне та світле майбутнє для її мешканців.

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!