Райан Рейнольдс та Блейк Лайвлі підтримали жіночу команду на стадіоні “Урексем” разом зі своїми дітьми

Райан Рейнольдс і Блейк Лайвлі знову зуміли здивувати своїх шанувальників і підписників в Instagram, опублікувавши низку захоплюючих святкових фотографій зі своєю сім’єю. Цього разу зіркова пара відвідала стадіон “Урексем” зі своїми чотирма дітьми, включаючи новонароджену крихітку.

На протязі двох днів Райан, Блейк та їх діти не тільки насолоджувалися грою футболу на стадіоні, а й підтримували жіночу команду Wrexham AFC. І хоча це був перший вихід на гру з новонародженою дитиною, вони всі разом насолоджувалися видовищним матчем.

Райан Рейнольдс поділився кількома світлинами з футбольної гри, на яких він позує з членами команд та власної знімальної групи, а також показав напруженість та емоції, які переживав під час гри.

Окрім цього, актор зробив миле селфі зі своєю дружиною Блейк Лайвлі, яка прийшла на матч з чотирма дітьми. Це свідчить про те, що вони – дуже згуртована сім’я, яка любить проводити час разом і підтримувати один одного у всьому.

Їхній з Блейк малюк вперше вийшов на вулицю. Зображення: © Getty Images

У своєму пості Райан не забув зазначити про незабутні враження від футбольних матчів і подякувати всім глядачам, які зайшли на стадіон та підтримали команду. Безумовно, ця сім’я змогла створити свято на стадіоні і запалити своїх прихильників.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress