Регіна Тодоренко розлучилася з чоловіком через політику: що сталося з улюбленою телеведучою

Регіна Тодоренко, українська телеведуча та співачка, нещодавно потрапила в заголовки газет через своє рішення розлучитися зі своїм росіянином, чоловіком Владом Топаловим. У відвертому інтерв’ю вона розповіла, що це рішення було нелегким, але необхідним для благополуччя їхньої родини.

Тодоренко завжди любили шанувальники за її доброту та люб’язність, але її поведінка після конфлікту в Україні викликала занепокоєння. Вона відмовилася коментувати ситуацію, незважаючи на те, що її батьки все ще живуть в Україні, і вона починала там свою кар’єру.

Крім того, її колеги заявили, що вона не реагує на їх повідомлення, а також заблокувала деяких з них у соціальних мережах. Було поширено чутки, що вона затягнула конфлікт з колегою-музикантом Колею Сергою через політичні погляди.

Тодоренко пізніше розповіла, що для неї сім’я є найважливішою, проте Влад та його батько відстоюють проросійські погляди. Навіть у неї є пісня, у якій вона прощається зі своїми батьками.

Її особистий акаунт в Instagram був закритий для українських глядачів, а пізніше з’ясувалося, що стосунки, які вона плекала з чоловіком, не такі міцні, як здавалося.

Вона зізналася, що сказала Владу, що хоче розлучитися, і вони ходили до сімейного терапевта, щоб вирішити їхні проблеми. Це означало, що вони борються з проблемами, які не можуть вирішити самостійно.

Під час сварки вона погрожувала залишити його, але він відмовився її відпустити. Їхній терапевт запропонував їм планувати регулярні побачення одне з одним, що, за словами Тодоренко, допомогло.

Тодоренко, минулого року стала мамою вдруге. Її земляки протестували, щоб захистити своє життя та незалежність, тоді як вона перебувала в теплій країні, готуючись до пологів. Крім того, її контент, який демонструє її розкішний спосіб життя, викликав негативну реакцію.

Незважаючи на суперечки, Тодоренко залишається улюбленою особою в Україні, і її рішення поставити на перше місце благополуччя своєї сім’ї викликає захоплення.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress