Регіна Тодоренко здивувала фото з відпустки на Балі: гола чи в купальнику?

Регіна Тодоренко є однією з найвідкритіших зірок, яка завжди радісно ділиться своїм життям зі своїми підписниками. Останнім часом її останнє фото з відпустки на Балі здивувало навіть найвідданіших обожнювачів.

На цьому фото Регіна йде пляжем і обертається, щоб подивитися в камеру, створюючи враження, що вона гола. Однак, придивившись, можна помітити бретельки купальника, хоча користувачі все ще сперечаються, чи є на Регіні труси.

Цим питанням задалися багато користувачів, які запекло сперечаються в коментарях. Одні вважають, що Регіна гола, і розміщують такі коментарі, як “Труси здуло”, “Це пісок ззаду”, “Труси і не потрібні”. Інші ж виявили нижню частину купальника на зірці та коментують, що “Труси на місці”, “Усе є, що почалося то”, “Ну і купальник Ви собі вибрали, Регіно”.

Багато шанувальників відзначили прекрасну форму тіла артистки і поцікавилися, як можна зберегти таке тіло після пологів.

Також недавно Регіна вирішила змінити свій імідж і пофарбувала волосся в модний рожевий колір. Хоча багато шанувальників підтримали це рішення, з’явилися й ті, хто вкотре згадав про вік зірки і наголосив, що такі експерименти можливі тільки для підлітків, а в 30 років жінка має бути серйознішою. У своїй відкритості і щирості Регіна продовжує привертати увагу.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress