Рекомендовано включати в раціон старших людей ці продукти, вони врятують від переломів

Літнім людям доводиться протягом більшої частини року бути обережними, щоб уникнути падінь та переломів. Однак, замість того, щоб тільки страхуватися, можна зміцнити кістки та знизити ризики, вживаючи певні продукти разом з кальцієм та магнієм.

Зелень – у пріоритеті

Доктор медичних наук Маргарита Корольова рекомендує включати до свого щоденного раціону свіжу зелень, білокачанну капусту, курячі яйця, бобові та горіхи на постійній основі. Вона надає більш детальну інформацію про ці продукти.

Фахівець вказав, що для зміцнення кісток організму необхідно отримувати достатню кількість кальцію та магнію. Один із джерел цих мінералів – свіжа зелень, зокрема петрушка та базилік, які багаті на кальцій та магній. У секції зелені в магазині можна знайти також салат, шпинат, руколу та зелену цибулю, які також містять ці корисні мінерали.

Обираємо сир

Взимку та навесні, коли наші організми потребують підтримки, корисними стравами будуть ті, що містять білокачанну капусту, яйця та бобові. Якщо добре переносяться, варто включити до раціону різноманітні м’які та тверді сири, які є хорошим джерелом кальцію і корисними для кісток. Крім того, до складу продуктів, що захищають наші кістки, можна включити горіхи у різних видах.

Не забуваємо про рибу

Дієтолог рекомендує включати до щоденного харчування рибу з північних морів, яка багата на вітамін D3. Цей вітамін є ключовим у регулюванні обміну фосфору, кальцію та магнію у кістковій тканині, що сприяє її зміцненню та збереженню міцності.

Фізична активність є дуже важливою. Навіть якщо ви збалансували своє харчування щодо кальцію та магнію, остеопороз може виникнути, якщо ваші м’язи не працюють. Ці слова Маргарити Корольової підкреслюють необхідність зберігати фізичну активність.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress