Репортер Стюарт Рамзі був за півгодини від смерті після поранення в Україні

Новини

Стюарт Рамзі, головний кореспондент Sky News, розповів, що був “за півгодини від смерті” після поранення в Україні.

Стюарт Рамзі, який є найстарішим іноземним кореспондентом Sky News, згадав про свій жахливий досвід під час війни в Україні. Журналіст розповів про те, як це – бути пораненим, і про те, як він ледь не загинув, підірвавшись під час ракетного удару.

Стюарт описав свій досвід прибуття до Києва приблизно за тиждень до початку вторгнення, де його “розбудили вибухи близько 3 години ночі”.

Далі стало тільки гірше, оскільки проходження блокпостів стало “надзвичайно небезпечним” для преси через російських шпигунів, які видавали себе за цивільних осіб та пресу.

В інтерв’ю Radio Times він згадав, як команда Sky News “пережила жахливі моменти на блокпостах” через те, що люди зі зброєю були “іноді непідготовленими” і “іноді п’яними”.

Потім він розповів про поїздку через блокпости до Бучі, міста в Київській області України. Згадавши, що у них тоді було “погане передчуття”, Стюарт розповів про те, як незабаром машину обстріляли з вогнепальної зброї.

“Вони відкрили вогонь по машині протягом трьох хвилин, – пояснив він. “Я був ніби в стані шоку.

Пам’ятаю, я подумав: “Я помру тут. Цікаво, наскільки це буде боляче”. А потім мене вдарили. Це було не так боляче, як я думав. Відчуття було таке, ніби мене вдарили маленьким молоточком з блискітками”.

Як повідомляє express, далі репортер розповів, що він був лише за півгодини від неминучої смерті. “Дивом ми врятувалися в сусідньому гаражі, – писав він.

“Після кількох годин відчайдушних телефонних дзвінків українська спецслужба повідомила нам, що вранці за нами приїде поліція і забере нас. Ми чекали там кілька годин, боячись, що росіяни нас прикінчать. А потім раптом, пізніше тієї ж ночі, поліція увірвалася в будівлю, щоб врятувати нас. Ми не знали чому, але через 30 хвилин вся будівля була зруйнована ракетним ударом.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress