...

Репортер Стюарт Рамзі був за півгодини від смерті після поранення в Україні

Стюарт Рамзі, головний кореспондент Sky News, розповів, що був «за півгодини від смерті» після поранення в Україні.

Стюарт Рамзі, який є найстарішим іноземним кореспондентом Sky News, згадав про свій жахливий досвід під час війни в Україні. Журналіст розповів про те, як це — бути пораненим, і про те, як він ледь не загинув, підірвавшись під час ракетного удару.

Стюарт описав свій досвід прибуття до Києва приблизно за тиждень до початку вторгнення, де його «розбудили вибухи близько 3 години ночі».

Далі стало тільки гірше, оскільки проходження блокпостів стало «надзвичайно небезпечним» для преси через російських шпигунів, які видавали себе за цивільних осіб та пресу.

В інтерв’ю Radio Times він згадав, як команда Sky News «пережила жахливі моменти на блокпостах» через те, що люди зі зброєю були «іноді непідготовленими» і «іноді п’яними».

Потім він розповів про поїздку через блокпости до Бучі, міста в Київській області України. Згадавши, що у них тоді було «погане передчуття», Стюарт розповів про те, як незабаром машину обстріляли з вогнепальної зброї.

«Вони відкрили вогонь по машині протягом трьох хвилин, — пояснив він. «Я був ніби в стані шоку.

Пам’ятаю, я подумав: «Я помру тут. Цікаво, наскільки це буде боляче». А потім мене вдарили. Це було не так боляче, як я думав. Відчуття було таке, ніби мене вдарили маленьким молоточком з блискітками».

Як повідомляє express, далі репортер розповів, що він був лише за півгодини від неминучої смерті. «Дивом ми врятувалися в сусідньому гаражі, — писав він.

«Після кількох годин відчайдушних телефонних дзвінків українська спецслужба повідомила нам, що вранці за нами приїде поліція і забере нас. Ми чекали там кілька годин, боячись, що росіяни нас прикінчать. А потім раптом, пізніше тієї ж ночі, поліція увірвалася в будівлю, щоб врятувати нас. Ми не знали чому, але через 30 хвилин вся будівля була зруйнована ракетним ударом.

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!