...

Революція в ходьбі: Скільки кроків на день може зберегти ваше здоров’я

Чи знали ви, що раніше думка, що потрібно ходити 10 000 кроків на день, була досить довільною і не мала наукової підтримки? Вона походить від успішної маркетингової кампанії японської технологічної компанії в 60-х роках, яка продавала годинники, що рахували кількість кроків.

Але зараз дослідження показали, що навіть менша кількість кроків може бути корисною для здоров’я. За дослідженнями японських вчених, ходьба лише 8 000 кроків на день тричі на тиждень може значно знизити ризик смерті від серцевих захворювань. Навіть просте виходження на вулицю на один-два дні може допомогти досягнути цієї мети.

У 2005 році дослідники відстежували кількість кроків 3330 дорослих американців протягом тижня, щоб дізнатися, як це впливає на їхнє здоров’я в довгостроковій перспективі. Виявилось, що ті, хто проходив 8 000 кроків на день протягом трьох днів або більше, мали на 16 відсотків менше шансів померти від серцевих захворювань до 2019 року.

За новими дослідженнями, люди, які проходять більше 8000 кроків на день, мають менше шансів померти від серцевих захворювань до 2019 року. Дослідження, проведене Косуке Іноуе з Університету Кіото в Японії, показало, що проходження кількох днів на тиждень може принести значну користь для здоров’я.

Учасники, які проходили 8000 кроків або більше один або два дні на тиждень, мали на 14,9 відсотка менше шансів померти протягом 10-річного періоду, ніж ті, хто не досягав цієї позначки. Зокрема, користь для здоров’я від проходження 8000 кроків або більше один-два дні на тиждень була вищою для учасників у віці 65 років і старше.

Таким чином, проходження кількох днів на тиждень може допомогти зменшити ризик розвитку серцевих захворювань та підвищити загальний рівень здоров’я. Як повідомляє thesun, рекомендується додати в розклад свого дня проходження 8000 кроків або більше, щоб зберегти своє здоров’я і запобігти розвитку різних захворювань.

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!