Рідкісний момент: Ілон Маск показав свого сина на глобальній конференції

Ілон Маск з гордістю розділяє увагу публіки зі своїм рідко баченим дворічним сином на сцені в Маямі — зворушливий момент, який демонструє відданість генерального директора Tesla своїй сім’ї.

На вечорі, що відбувся в готелі Fontainebleau, Ілон Маск вийшов на сцену разом зі своїм чарівним малюком X AE A-XII, який виглядав ошатно в сірій сорочці, чорних штанах і тренувальних кросівках. Хлопчик сидів на колінах у батька, жував печиво і грав з ним в ігри, крадучи шоу у свого знаменитого батька.

Хоча на конференції виступало чимало спікерів, у тому числі мільярдер, неформальна атмосфера була пожвавлена присутністю дуету батька і сина. Хлопчик, здавалося, насолоджувався увагою і навіть вподобав літеру “О” на вивісці POSSIBLE маркетингової події.

Фото: MEGA

Коли відеозапис цієї події поширився в Інтернеті, шанувальники Ілона похвалили його за практичне батьківство. Це було рідкісне видовище для громадськості, оскільки Ілон, як відомо, тримає своє особисте життя в таємниці. Однак, його любов до великої родини очевидна з його попередніх стосунків і п’ятьох дітей, яким вже виповнилося тринадцять років, від його колишньої дружини.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress