Романтичні чутки про Тіну Кароль та Дана Балана розгортають хвилі фантазій

На останньому концерті Тіна Кароль, яка є відомою українською співачкою та суддею “Голосу країни”, зробила гучну заяву про молдовського співака Дана Балана. Під час виступу перед захопленою публікою, Кароль висловила своє захоплення Баланом та відзначила його як “найкращого чоловіка”. Це зізнання свідчить про велику повагу і шану, яку Тіна має до таланту та праці своїх колег у музичній сфері, пише Уніан.

Але це ще не все. Кароль також назвала Балана “чесним і благородним” і навіть знайшла час, щоб обійняти та поцілувати його матір, яка була присутня на концерті. Такий прояв прихильності лише підживлював чутки про те, що ці два артисти більше, ніж просто друзі.

Шанувальники раніше припускали, що Кароль та Балан могли мати більш глибокі стосунки, ніж просто колеги-судді на шоу “Голос країни”. Часто їх спостерігали в ніжних жестах та особливих моментах, що підсилювало ці гучні слухи. Однак, артисти не заявляли жодних офіційних коментарів щодо цього питання, залишаючи ці розмови на рівні чуток.

Важливо зауважити, що Кароль самостійно виховує свого сина Веніаміна після смерті чоловіка Євгена Огіра. Незважаючи на складнощі одинокого материнства, Кароль зуміла гармонійно поєднати своє приватне життя з успішною кар’єрою в музиці.

Як талановита співачка і суддя одного з найпопулярніших українських телешоу, Тіна Кароль публічно хвалить Дана Балана, що тільки додає спекуляцій навколо їхніх стосунків. Незалежно від того, чи є між ними романтичні стосунки, одне можна сказати напевно: обидва артисти неймовірно талановиті та завоювали серця шанувальників по всьому світу.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress