Романи з бандитами, багатіями та зірками: що відомо про особисте життя Тіни Кароль

Зірки

Особисте життя провідної української співачки Тіни Кароль завжди було під пильною увагою громадськості та ЗМІ. Втім, сама Кароль намагається тримати його подальше від сторонніх очей, розкриваючи лише окремі факти.

Відомо, що у 2000-х роках вона була одружена з Євгеном Огіром, який згодом помер від раку. У цьому шлюбі у пари народився син Веніамін. Після смерті чоловіка Кароль тривалий час переживала глибоку депресію, що позначилося на її творчості.

Однак навколо співачки постійно циркулювали чутки про різноманітні романи та інтрижки. Зокрема, їй приписували стосунки з Кирилом Туриченком, учасником гурту “Іванушки International”, впливовим олігархом, “донецьким бандитом”, співаком Даном Баланом, гітаристом Антоном Поповим і навіть хореографом Дмитром Жуком. Втім, Кароль ніколи не підтверджувала жодного з цих зв’язків.

Тіна Кароль / Фото: instagram.com/tina_karol/

Невідомо, чи були у співачки серйозні стосунки після смерті чоловіка. Адже вона завжди ретельно оберігала своє особисте життя від сторонніх очей, намагаючись зосередитися виключно на музиці та кар’єрі. Тому навряд чи шанувальники Кароль скоро дізнаються всю правду про її стосунки з чоловіками. Ця інформація так і залишиться таємницею, закритою за сімома замками.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress