Російська агресія в Україні: Окупанти не досягли стратегічних цілей до кінця березня

За словами представника Головного управління розвідки Міноборони, Андрія Юсова, окупаційні війська Російської Федерації не змогли досягти жодної зі стратегічних цілей, які перед ними ставили в Кремлі. Призидент країни-агресора, Володимир Путін, ставив перед своїми окупантами завдання захопити Донбас до кінця березня, але ці плани не здійснилися.

Попри те, що наступ російської армії в Україні досяг свого піку, військові з Кремля не змогли виконати завдання свого керівництва. Юсов заявив, що Україна зараз спостерігає апогей цієї кампанії, яку називають “новий російський великий наступ”.

Окупаційним військам не вдалося досягти жодної зі стратегічних цілей, а результати їхньої війни можна побачити на полі бою – кількість ліквідованих окупантів і військової техніки зросла. За словами Юсова, це означає, що жодної з озвучених стратегічних цілей цієї ганебної війни, яку росіяни називають СВО, не досягнуто і не буде досягнуто.

Представник ГУР МО також наголосив, що окупаційні війська РФ провалили плани, які ставив перед ними керівник війни в Україні, Валерій Герасимов. Як повідомляє glavred, ці нові терміни та завдання також не були виконані. Юсов підкреслив, що Російська Федерація веде повномасштабне вторгнення в Україну з 24 лютого 2022 року. Це їхня спроба деморалізувати все українське.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress