Розкрито карти, які показують, як Володимир Путін не досяг ключових цілей після вторгнення в Україну

Новини

У п’ятницю Міністерство оборони Великої Британії оприлюднило свій аналіз останніх 12 місяців війни в Україні, заявивши, що Росія, «імовірно, не змогла досягти жодної зі своїх оперативних і стратегічних цілей».

Росія розраховувала «денацифікувати» та «демілітаризувати» Україну за лічені дні, але за рік майже все, що збирався зробити Володимир Путін, з тріском провалилося.

Найбільшою “перемогою” за 12 місяців, якою може похвалитися Путін, є сухопутний коридор, який дає Росії пряме сполучення з Кримом , який вона незаконно анексувала в 2014 році.

Це означає, що Росія більше не покладається на Кримський міст, який підірвався українською вантажівкою.

Війна Володимира Путіна в Україні пішла не за планом

Путін сказав, що захоплення району, який включає Маріуполь і Мелітополь, було “значним результатом” – вітаючи окуповане Азовське море новим “внутрішнім морем” Росії.

Заглиблюючись у російську історію на 300 років, він сказав, що цього не робив навіть російський цар Петро Перший.

Крім цієї території, війна Путіна була катастрофою. Головним чином вона досягла успіху у викритті розбещеності та неспроможності російської армії.

Карта показує, куди просунулась Росія за 12 місяців виснажливої ​​війни в Україні

Міністерство оборони Великої Британії в п’ятницю заявило, що вторгнення 190 000 російських військ з півночі, сходу та півдня в лютому 2022 року «не пішло за планом».

Міжнародний авторитет Росії також зазнав серйозного удару.

Оскільки такі міста, як Маріуполь, були перетворені на руїни, інші міста стали осередками найжахливіших військових злочинів, про які повідомлялося в новітній історії. З моменту звільнення ці території шукали докази звірств.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress