Розкрито таємницю 15-сантиметрового скелета з конічною головою, що раніше вважався “позаземним”

При дослідженні кісток цієї істоти спочатку вважали, що вона була у віці від шести до восьми років. Однак, дивна форма її черепа, розкосі очні ямки та наявність десяти ребер, спантеличили вчених.

Науковці розв’язали загадку неординарного скелета завдовжки 15 сантиметрів, що був знайдений в Південній Америці, опровівши теорії про його приналежність до інопланетних істот. У пустелі Атакама в Чилі, ще у 2003 році, мисливець за скарбами Оскар Муньо знайшов муміфікований скелет з конічною головою, який мав прізвисько “Ата”. Це сталося у покинутій церкві в Ла Норія.

Згідно з повідомленням, останки були виявлені в шкіряному мішку і завернені в білу тканину, яку перев’язали стрічкою. Ця знахідка налякала вчених більше десяти років через форму голови, розмір та той факт, що істота мала 10 ребер, тоді як у більшості людей їх 12.

Багато людей вважали, що знайдений об’єкт міг бути людським ембріоном, проте цю теорію було спростувано. Також була спростувана теорія про те, що знайдений об’єкт був інопланетним. Ідея про інопланетян стала більш популярною після виходу документального фільму про НЛО у 2013 році, де було показано Ату.

Мумія 15-сантиметрового атакамського “прибульця” з конусоподібною головою. Зображення: Sirius Disclosure

Дослідники з університетів у Сан-Франциско та Каліфорнії встановили, що скелет належить дитині, яка померла близько 40 років тому. Незвичайна структура кісток, яку вони виявили, є результатом кількох генетичних захворювань, які вплинули на їхній вигляд.

Проведені дослідження показали, що в семи генах виявлено кілька мутацій, які окремо або в поєднанні можуть спричиняти різноманітні деформації кісток, вади обличчя, або скелетну дисплазію, відому як карликовість. Як повідомляє dailystar, експерти припускають, що дитина померла безпосередньо після народження або ж була народжена недоношеною.

У звіті про дослідження геному, було опубліковано дослідження Ати, яке висвітлює мутації, що пов’язані з дисплазією – аномальним ростом, який іноді може бути онкологічним.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress