Розкриваємо таємниці магнітних бур: Прогнозуємо піки на початку осені 2023 року

Здоров'я

Починаючи з вересня, ми спостерігаємо зростання активності метеорологічних явищ, а до 6 числа сонячні вибухи досягають високого рівня інтенсивності, що оцінюється в 5 балів. Така незвично напружена ситуація триватиме до 8 вересня, тому важливо мати достатньо терпіння, щоб пережити сонячні вибухи, які приготувала нам природа.

Подальше зниження інтенсивності сонячних вибухів буде відзначатися поетапно, що дозволить нам відновити сили перед майбутніми випробуваннями. 10 і 11 вересня значних коливань не спостерігалося, але 12 вересня очікується чергова хвиля геомагнітних перешкод, і її сила знову може досягти 5 балів.

Як захистити метеочутливих від впливу сонячних вибухів

Щоб зменшити негативний вплив геомагнітних збурень на організм, корисно ретельно оцінювати прогнози погоди, уважно стежити за змінами атмосферного тиску, мати під рукою пристрій для вимірювання артеріального тиску, підтримувати належний рівень гідратації та зберігати необхідні ліки. Крім того, неквапливі прогулянки на свіжому повітрі, уникання стресових ситуацій та спокійне розслаблення також відіграють важливу роль у зменшенні впливу несприятливих наслідків.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress