...

«Розлючений» Чарльз змусив Меган і Гаррі виселитися після того, як нападки на книгу Камілли «перейшли межу»

Король Чарльз вирішив забрати у Гаррі та Меган їхню британську резиденцію після того, як дізнався про те, що герцог розправився з мачухою Каміллою. Кажуть, що монарх вважав, що його син «перейшов межу». Джерела повідомляють, що король був обурений низкою звинувачень Гаррі, таких як його твердження, що Камілла відповідальна за витік інформації в пресу.

Герцог також називав королеву-консорт «лиходійкою» в телевізійних інтерв’ю, присвячених його мемуарам «Spare». Чарльз вдався до рішучих дій одразу після того, як помічники передали йому досьє з висновками, що розкривають деталі вибухонебезпечної книги. Він розпочав процес виселення з п’ятикімнатного котеджу Фрогмор у Віндзорському маєтку 11 січня, на наступний день після публікації мемуарів.

Королівські інсайдери заявили, що ці одкровення завдали непоправної шкоди стосункам Гаррі з його батьком і братом принцом Вільямом. Гаррі розповів про свої побоювання, що Камілла перетвориться на «злу мачуху». Принц сказав, що вони з Вільямом благали батька не одружуватися з нею.

Гаррі стверджував, що вони з Вільямом благали батька не одружуватися з Каміллою

Герцог Сассекський зізнався, що врешті-решт він лише хотів, щоб Камілла була щасливою, щоб вона була менш «небезпечною». В телеінтерв’ю Гаррі додав: «Вона була лиходійкою. Вона була третьою особою в їхньому шлюбі. Їй потрібно було реабілітувати свій імідж». Королівські джерела стверджують, що короля образило звинувачення в тому, що Камілла планувала вийти за нього заміж.

Чк повідомляє mirror, Гаррі сказав у книзі: «Незабаром після наших приватних зустрічей з нею вона почала розробляти свою довгострокову стратегію, кампанію, спрямовану на шлюб і… корону (з благословення нашого батька, як ми припускали)».

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!