“Розлючений” Чарльз змусив Меган і Гаррі виселитися після того, як нападки на книгу Камілли “перейшли межу”

Король Чарльз вирішив забрати у Гаррі та Меган їхню британську резиденцію після того, як дізнався про те, що герцог розправився з мачухою Каміллою. Кажуть, що монарх вважав, що його син “перейшов межу”. Джерела повідомляють, що король був обурений низкою звинувачень Гаррі, таких як його твердження, що Камілла відповідальна за витік інформації в пресу.

Герцог також називав королеву-консорт “лиходійкою” в телевізійних інтерв’ю, присвячених його мемуарам “Spare”. Чарльз вдався до рішучих дій одразу після того, як помічники передали йому досьє з висновками, що розкривають деталі вибухонебезпечної книги. Він розпочав процес виселення з п’ятикімнатного котеджу Фрогмор у Віндзорському маєтку 11 січня, на наступний день після публікації мемуарів.

Королівські інсайдери заявили, що ці одкровення завдали непоправної шкоди стосункам Гаррі з його батьком і братом принцом Вільямом. Гаррі розповів про свої побоювання, що Камілла перетвориться на “злу мачуху”. Принц сказав, що вони з Вільямом благали батька не одружуватися з нею.

Гаррі стверджував, що вони з Вільямом благали батька не одружуватися з Каміллою

Герцог Сассекський зізнався, що врешті-решт він лише хотів, щоб Камілла була щасливою, щоб вона була менш “небезпечною”. В телеінтерв’ю Гаррі додав: “Вона була лиходійкою. Вона була третьою особою в їхньому шлюбі. Їй потрібно було реабілітувати свій імідж”. Королівські джерела стверджують, що короля образило звинувачення в тому, що Камілла планувала вийти за нього заміж.

Чк повідомляє mirror, Гаррі сказав у книзі: “Незабаром після наших приватних зустрічей з нею вона почала розробляти свою довгострокову стратегію, кампанію, спрямовану на шлюб і… корону (з благословення нашого батька, як ми припускали)”.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress