Розлютила Україну: Таїсія Повалій накликає гнів своїми заявами

Шоу бізнес

Таїсія Повалій, відома співачка і прихильниця путінського режиму, знову викликала суперечки своїми нещодавніми заявами про Революцію Гідності в Україні. Живучи й працюючи в Російській Федерації, Повалій відкрито висловлює свою відданість Путіну, що ще більше розлютило українців.

На фоні трагічних подій у її рідному місті Києві, де жорстокий напад забрав життя трьох людей, у тому числі 9-річної дівчинки, Повалій вирішила зробити важливу заяву щодо протестів на Майдані, приєднавшись до російської пропаганди.

На своїй сторінці в Instagram Повалій опублікувала пост, в якому розповіла про свій виступ на концерті з дітьми з Донбасу. У коментарях вона згадала про свій страх під час буремних подій 2014 року, коли на Майдані кидали коктейлі Молотова, що призвело до загибелі невинних людей і змусило її знайомих покинути столицю. Повалій висловила своє постійне здивування щодо подій, які розгорталися в той період. Однак вона зручно опустила будь-яку згадку про причини протестів на Майдані або про відповідальність за трагічні інциденти. Прикметно, що вона продовжила жити в Україні й після того, як протести вщухли.

“Я не можу просто описати, наскільки це було жахливо! Смерті на Хрещатику, літак, що збив невинних людей в центрі Луганська, і жахливе спалення заживо людей в Одесі, коли люди танцювали й святкували над їхніми останками! Це переслідувало мене! Я не могла збагнути, як мій рідний племінник пішов воювати на Донбас, де живуть наші родичі! Це було немислимо!” – вигукнув Повалій.

Таїсія Повалій викликає суперечки своїми заявами про події на Майдані

Ці спогади нахлинули на Повалій, коли вона подивилася в очі хлопчику, з яким виступала того дня.

“Я мала честь співати дуетом з 11-річним Ігорем Гудрунцем з міста Стаханова! Це принесло мені радість спілкуватися з мовчазною, але зрілою дитиною, яка нагадала мені мою серйозну та інтровертну особистість останніх восьми років”, – поділилася Повалій.

Чим викликала величезний гнів серед українців, які негайно почали коментувати її пост:

“Ви не боїтеся Божого суду? Ваші слова — не що інше, як брехня”. “Ти ганебний запроданець”. “Коли у вас прокинеться совість, якщо вона у вас взагалі була, Таїсія?” “Україна повинна заборонити тобі в’їзд на найближчі 50 років, щоб ти могла танцювати з царицею в Росії”. “Вам що, байдуже до дітей, які сьогодні загинули? Ви зовсім забули про Україну. Ви досягли дна”, – пишуть у відповідь користувачі мережі.

Нагадаємо, що Таїсія Повалій не повернеться в Україну. У недавньому інтерв’ю вона заявила, що “мене люблять в Україні, але я не повернуся”.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress