Розсекретити таємницю: як Олексій Суханов відмовився від російського паспорта

Шоу бізнес

Олексій Суханов, ведучий телепрограми “Говорить вся країна”, нещодавно розкрив таємницю свого російського паспорта, зізнавшись, що це було рішення, про яке він ніколи раніше не говорив публічно.

Минулого року відомий ведучий вирішив подати заяву на отримання українського громадянства, відмовившись від російського паспорта.

Олексій Суханов, відомий шоумен, ведучий програми “Говорить вся країна”, вперше публічно поділився своєю історією відмови від російського громадянства.

Особливістю є те, що він не планував робити гучну заяву, оскільки хотів уникнути враження, що він намагається зробити з цього піар-акцію. Він вирішив відмовитися від російського паспорта, бо не хотів мати жодних зв’язків з країною-агресором.

“Я дав обіцянку Україні, українцям і своїм землякам. Для мене велика гордість бути частиною цієї землі, тому я з гордістю відмовився від російського паспорта. Я не тільки знищив його, але й вирішив не афішувати це велике рішення, щоб уникнути будь-яких припущень, що я роблю це заради піару. За всю свою кар’єру я ніколи не продюсував жодного шоу, і ця ситуація не стане винятком. Я спокійно та акуратно позбувся паспорта, поставивши крапку на всьому, що пов’язувало мене з Росією”, – сказав ведучий в інтерв’ю на 24 каналі.

Олексій Суханов відмовився від російського паспорта / instagram.com/suhanov.official/

Варто зазначити, що Олексій Суханов офіційно прийняв українське громадянство в лютому минулого року і зараз є повноправним громадянином України. У 2014 році, після початку конфлікту на Донбасі, він остаточно переїхав з Росії до України. Попри отримання нового громадянства, Суханов зберіг російський паспорт через свою нерухомість в Юрмалі, але тепер у цьому нема потреби.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress