Руде волосся принца Арчі показали на приголомшливому фото

Незважаючи на те, що Меган Маркл та принц Гаррі часто уникають публічної уваги щодо своїх дітей, прихильники королівської родини мали можливість побачити їх кілька разів за ці роки.

Одне з того, що залишається завжди дивовижним, – це те, як Арчі успадкував волосся свого батька, що можна побачити на зворушливому сімейному знімку, який Меган зберігає на своєму столі. У 2021 році Арчівелл випустив відео, в якому герцогиня Сассекська відзначала своє 40-річчя, демонструючи добірку родинних фотографій, які вона завжди має при собі.

Одне зі зображень показує маленького Арчі, який мав руді кучері і грав на піщаному майданчику. Він був точною копією свого батька. Інше зображення, яке обрала Меган, вражає своєю емоційністю: це фото було зроблене під час першого королівського туру Арчі та його батька в Південній Африці в 2019 році.

На фото в Арчі густе руде волосся. Зображення: © Netflix

Королівські спостерігачі були дуже захоплені, коли вперше опубліковано відео, оскільки на ньому можна побачити Гаррі, який цілує маленьку дитину в галереї Меган. Деякі вважали цю дитину принцесою Лілібет, яку на той момент ще не було показано громадськості, тому це зображення було особливо цікавим для глядачів.

Незважаючи на те, що молодий принц має багато спільного зі своїм батьком, він дотримується стежин, прокладених Меган, оскільки вже було зауважено, що він виявляє зацікавленість у кулінарії.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress