Руйнуючи стереотипи: Валерій Залужний — Головнокомандувач і турботливий батько

Шоу бізнес

Валерій Залужний, шановний головнокомандувач Збройних сил України, нещодавно підкорив серця українців зворушливою фотографією, яка демонструє його батьківську сторону.

На цьому чарівному знімку генерал Залужний обіймає свою чарівну доньку Соломію. Фотографією поділилася в Інтернеті Поліна Кравченко, відданий офіцер і захисник, яка нещодавно сама стала матір’ю.

Позначивши фото як “історичне фото”, Кравченко підкреслила важливість цього моменту і відчула, що повинна поділитися ним зі світом. Вона красномовно підписала фото словами, які передають почуття гордості й захоплення, яке вона відчуває до свого командира.

Фото: instagram.com/polinanana1322/

Побачивши головнокомандувача Валерія Залужного, який ніжно тримав на руках свою доньку Соломію, Кравченко була по-справжньому зворушена. Вона вважала його людиною, яка безперервно формує історію їхньої улюбленої нації, де ростуть і процвітають українські діти. Кравченко з гордістю говорив про свою країну як про державу з квітучим майбутнім, яка може похвалитися найпотужнішою у світі армією та щасливим населенням.

Фото: instagram.com/polinanana1322/

Кравченко також висловив переконання, що тримання Соломії на руках приносить гармонію у світ, символізуючи спільну надію і радість, яку діти приносять людству.

Насамкінець, вона завершила свою промову, висловивши величезну гордість за Валерія Залужного, українського головнокомандувача, який без особливих зусиль балансує між своїми обов’язками військового лідера й обов’язками люблячого батька.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress