Секретний план Софії Ротару: Як вона обдурила чоловіка, щоб народити свого єдиного сина

Цілеспрямована та працьовита легенда української естради – Софія Ротару завжди вражала своїми властивостями. Коли співачка одружилася з Анатолієм Євдокименком, вона була ще молода та маловідома, тому пара не планувала мати дітей. Тим не менш, Софія завжди мріяла про материнство.

У одному зі своїх архівних інтерв’ю, Софія Ротару розповіла про цікаві обставини народження свого сина Руслана. Вона визналася, що обдурила свого чоловіка, розповівши йому, що вже вагітна, хоча насправді це не було правдою. Пізніше, вона досягла своєї мети та з’ясувала, що насправді вагітна, і таким чином Руслан народився.

Руслан Євдокименко єдиний спадкоємець Софії Ротару, і він зараз успішний бізнесмен, який продовжує розвивати спадщину своєї матері. Він дуже поважає та любить свою матір і нещодавно відкрив нові галузі в бізнесі, які відображають дух та цінності Софії. Незважаючи на те, що Руслан народився в складний період життя Софії, він завжди був для неї радістю та підтримкою, і продовжує підтримувати її досі.

Ротару визнала пізніше, що скаржиться на свою нерішучість стосовно материнства, оскільки бажала б мати більше дітей. У той же час, спадкоємець співачки проявляє великий інтерес до знань, зокрема, до технічної майстерності. Він захоплюється ремонтом свого мотоцикла в гаражі, коли має вільний час.

Софія мріяла стати матір’ю

Навіть якщо освіта чоловіка Руслани була далека від мистецтва та творчості, вона сама цікавилась інженерією, а не музикою. Але життя змусило її чоловіка, якого звали Анатолій, зробити серйозний вибір біля 20 років тому, коли сталася трагічна втрата його батька. Він вирішив взяти на себе управління компанією та забезпечити добробут своєї сім’ї. На той час у нього була чудова команда, де дружина Світлана допомагала йому в усьому, включаючи становлення Руслани як відомої особистості, яка вже стала успішним музикантом та виконавцем. Світлана стала особистим стилістом Руслани, що сприяло розвитку її кар’єри.

Після певного часу багато глядачів вважали, що кар’єра артистки Ротару невдовзі скінчиться. Але тут з’явилися свіже бачення її творчості від сина та невістки, що надихнули її на нові звершення. Репертуар артистки отримав нові відтінки, що привернули знову увагу глядачів.

Хоча існує чимало чуток про особисте життя родини Ротару, Руслан та його мати ставляться до цієї теми дуже обережно та замкнуто, уникаючи будь-яких можливостей для насмішок або обговорення.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress