...

Сексолог пропонує цікавий метод для покращення відносин у парі

Розповіді про минуле інтимне життя можуть поліпшити стосунки в парі, запевняє сексологиня Несс Купер. У статті для видання Metro вона пояснила збудливий ефект таких історій.

Купер зазначила, що явище комперсії

досить поширене. «Комперсія може відбуватися як у моногамних, так і в немоногамних стосунках. Деякі люди, яким подобається слухати про еротичне минуле своїх партнерів, можуть відчувати форму комперсії — вони почуваються щасливими й навіть збуджуються, знаючи, що в їхнього партнера був позитивний сексуальний досвід у попередніх стосунках», — пояснила вона.

Сексологиня назвала комперсію пікантним способом поліпшити стосунки між партнерами. Це, розповіла вона, відбувається за умови, якщо минулий досвід інтимного життя і радість від минулих стосунків переносять у сьогодення.

Людині може бути цікаво дізнатися більше про сексуальні симпатії та антипатії партнера. Вона бачить у цьому спосіб дізнатися більше про близьку людину. Це також може призвести до урізноманітнення сексуального життя, адже стає зрозуміло, що партнеру подобалося в минулому.

Купер додала, що люди з багатим сексуальним минулим здаються потенційним партнерам привабливішими, ніж ті, кому нема чим похвалитися. «Суспільство засуджує обговорення минулого сексуального досвіду, тому комперсію часто відносять до категорії збочень. Але всі ми знаємо, що кілька сексуальних партнерів і думки про секс за участю інших — це нормально. Як повідомляє zv.zp.ua, немає чого соромитися, якщо подібні історії збуджують», — каже сексологиня.

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!