...

Селена Гомес «могла отримати інсульт на сцені» під час битви з вовчаком

Лікарі сказали Селені Гомес, що у неї міг статися інсульт під час виступу на сцені після того, як у неї виявили червоний вовчак. Селена Гомес розповідає, що після того, як їй поставили діагноз «вовчак», лікарі сказали, що у неї міг статися » інсульт на сцені».

Виступаючи в серіалі «Дорога» на Apple TV+, вона розповіла про шок, який вона пережила, коли дізналася про свою неймовірну хворобу.

Селена не мала жодних симптомів: «Це було просто моє тіло, яке боролося з собою зсередини. Це була найсюрреалістичніша частина, тому що я ніколи не відчувала втоми; я була молода, я відчувала себе абсолютно добре. Тож почути від лікаря «У тебе міг статися інсульт на сцені, ти могла померти» — це було дуже важко. Але я не дозволила цьому зануритися в себе, я не хотіла переживати це», пояснила вона.

Вона сказала, що її вага коливається через медитацію. Зображення: Selena Gomez/Instagram

Як повідомляє mirror, Селена також розповіла, що боролася з підлими тролями, які критикували її, коли її вага коливалася.

«Моя вага постійно коливалася, бо я приймала певні ліки. І, очевидно, люди просто не звертали на це уваги. Було схоже на те, що вони не могли дочекатися, щоб знайти щось, що могло б збити мене з ніг. Мене соромили за те, що я набрала вагу через вовчак», розповіла Селена.

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!