Селена Гомес “могла отримати інсульт на сцені” під час битви з вовчаком

Лікарі сказали Селені Гомес, що у неї міг статися інсульт під час виступу на сцені після того, як у неї виявили червоний вовчак. Селена Гомес розповідає, що після того, як їй поставили діагноз “вовчак”, лікарі сказали, що у неї міг статися ” інсульт на сцені”.

Виступаючи в серіалі “Дорога” на Apple TV+, вона розповіла про шок, який вона пережила, коли дізналася про свою неймовірну хворобу.

Селена не мала жодних симптомів: “Це було просто моє тіло, яке боролося з собою зсередини. Це була найсюрреалістичніша частина, тому що я ніколи не відчувала втоми; я була молода, я відчувала себе абсолютно добре. Тож почути від лікаря “У тебе міг статися інсульт на сцені, ти могла померти” – це було дуже важко. Але я не дозволила цьому зануритися в себе, я не хотіла переживати це”, пояснила вона.

Вона сказала, що її вага коливається через медитацію. Зображення: Selena Gomez/Instagram

Як повідомляє mirror, Селена також розповіла, що боролася з підлими тролями, які критикували її, коли її вага коливалася.

“Моя вага постійно коливалася, бо я приймала певні ліки. І, очевидно, люди просто не звертали на це уваги. Було схоже на те, що вони не могли дочекатися, щоб знайти щось, що могло б збити мене з ніг. Мене соромили за те, що я набрала вагу через вовчак”, розповіла Селена.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress