Середній син Крістіни Орбакайте Дені Байсаров розпочинає нове життя у Сполучених Штатах

Шоу бізнес

Дені Байсаров, середній син відомої співачки Крістіни Орбакайте, відкрив нову главу свого життя, переїхавши до Сполучених Штатів Америки. Наслідуючи приклад свого старшого брата Микити Преснякова, який нещодавно отримав американське громадянство, Дені вирішив приєднатися до нього за океаном. Цю важливу подію підтвердила не хто інший, як їхня довірена економка Людмила Дороднова.

Люсі, як її ласкаво називають, була незмінною присутністю в житті Орбакайте з самого дитинства. Вона свідчить, що Крістіна завжди ставила сім’ю на перше місце, постійно знаходячи час для своїх дітей навіть під час напружених концертних турів. Дороднова яскраво згадує випадок, коли у Крістіни був лише один вихідний під час туру, але вона негайно сіла на літак до Москви, щоб бути зі своїми дітьми. “Я їй сказала: ” Крістіно, у тебе тільки один день вихідний. Ти повинна поїхати в готель, відпочити, виспатися”. Але вона наполягала: “Мені краще бути з дітьми”, – згадує Дороднова.

За словами домробітниці, 52-річна донька Алли Пугачової ніколи не прагнула до гламурного способу життя, на відміну від багатьох своїх колег. Замість цього талановита виконавиця хіта “Перелітна птиця” вирішила присвятити свій час вихованню синів Микити, Дениса і дочки Клави. “Поки інші артисти відвідували вечірки, Крістіна завжди була вдома”, – розповідає віддана домогосподарка.

Про онуків Алли Борисівни Дороднова відгукується з любов’ю, підкреслюючи їхній тісний зв’язок. Можливо, саме цей глибокий зв’язок спонукав родину до спільного переїзду, адже Орбакайте часто проводить час зі своїми дітьми в США.

“Всі її діти чудові. Нікіта з дитинства був відповідальним і надійним. Дені, з іншого боку, більш ніжний. А його любов до Клави, його молодшої сестри, не знає меж! Він завжди носить її на руках або дозволяє сидіти на плечах. Бачити їх разом приносить величезну радість, вони нерозлучні”, – розповідає Дороднова.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress