Шанувальники не впізнали Віру Брежнєву через її коротку зачіску темного кольору

Шоу бізнес

Нову композицію “Такі ми люди” та її відеокліп представила співачка Віра Брежнєва, яка виступає під новим псевдонімом VERA і продовжує свою музичну кар’єру.

Артистка стверджує, що ця композиція має для неї особливе значення, оскільки вона відображає особисті внутрішні перетворення.

“Протягом минулого року я провела глибокий пошук у своїй душі, і зараз я відчуваю себе зовсім по-іншому. У своїй новій пісні та відео “Такі ми люди”, я спробувала передати ці зміни. Хочу, щоб це було нагадуванням для всіх, хто може бути втрачений чи зневірений – у кожного з нас є велика внутрішня сила.” – пояснила співачка.

Відео поклонники побачать Віру в новому образі – замість звичайної тендітної блондинки, на екрані з’явиться дівчина з короткою зачіскою, яка одягнена у комбінезон і грубі черевики. Щоб доповнити цей образ, Віра носить невеликий підвісок у формі серця, який входить до благодійної колекції українських брендів FROLOV x SOVA.

Нагадаємо, що до повномасштабної російської агресії проти України, Віра Брежнєва жила та працювала в РФ. Проте після 24 лютого 2022 року, коли почалась війна, артистка розірвала всі зв’язки з країною-агресором. Як повідомляє tsn, Віра відправилася до Польщі, де допомагала переселенцям, і продовжує допомагати Україні й досі.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress