...

Шанувальники не впізнали Віру Брежнєву через її коротку зачіску темного кольору

Нову композицію «Такі ми люди» та її відеокліп представила співачка Віра Брежнєва, яка виступає під новим псевдонімом VERA і продовжує свою музичну кар’єру.

Артистка стверджує, що ця композиція має для неї особливе значення, оскільки вона відображає особисті внутрішні перетворення.

«Протягом минулого року я провела глибокий пошук у своїй душі, і зараз я відчуваю себе зовсім по-іншому. У своїй новій пісні та відео «Такі ми люди», я спробувала передати ці зміни. Хочу, щоб це було нагадуванням для всіх, хто може бути втрачений чи зневірений — у кожного з нас є велика внутрішня сила.» — пояснила співачка.

Відео поклонники побачать Віру в новому образі — замість звичайної тендітної блондинки, на екрані з’явиться дівчина з короткою зачіскою, яка одягнена у комбінезон і грубі черевики. Щоб доповнити цей образ, Віра носить невеликий підвісок у формі серця, який входить до благодійної колекції українських брендів FROLOV x SOVA.

Нагадаємо, що до повномасштабної російської агресії проти України, Віра Брежнєва жила та працювала в РФ. Проте після 24 лютого 2022 року, коли почалась війна, артистка розірвала всі зв’язки з країною-агресором. Як повідомляє tsn, Віра відправилася до Польщі, де допомагала переселенцям, і продовжує допомагати Україні й досі.

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!