Шанувальники турбуються: Олег Винник зник з радарів після вторгнення, а Оля Полякова закликає його вийти на зв’язок

Українська співачка Оля Полякова нещодавно висловила занепокоєння щодо місцезнаходження свого колеги Олега Винника. В умовах війни, що триває між Україною та Росією, Винник вже деякий час не з’являється на публіці, що змушує шанувальників хвилюватися за його стан.

Полякова зізнається, що не контактувала з Винником з початку вторгнення і не має жодної інформації про його поточний стан. Однак вона вважає, що він міг використовувати соціальні мережі, щоб тримати своїх шанувальників в курсі свого стану. Вона закликає Винника вийти на зв’язок зі своїми шанувальниками і надати деяку ясність щодо його ситуації.

Вважається, що Винник, який вже припинив виступати до конфлікту, проходить лікування в Німеччині. Незважаючи на сподівання шанувальників на оновлення, співак зберігає мовчання в соціальних мережах і не робить жодних публічних заяв.

Як наслідок, багато хто не знає, чи живий Винник взагалі. Полякова припускає, що він, можливо, нездужає і не може спілкуватися, але сподівається, що він знайде спосіб повідомити своїм шанувальникам, що з ним все гаразд. Тим часом, його фанати продовжують з нетерпінням чекати на будь-які новини про його стан.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress