Шерон Стоун розплакалася на сцені після того, як поділилася жахливою новиною

Шерон Стоун розплакалася в четвер, коли розповіла, що нещодавно втратила “половину своїх грошей” після “тієї банківської історії”.

Хоча 65-річна акторка не уточнила, як саме вона заохочувала гостей надсилати СМС та жертвувати гроші під час благодійного вечора “Незабутній вечір”, організованого Жіночим фондом досліджень раку (WCRF), актриса назвала себе “технічною ідіоткою”.

“Я знаю, що ця штука, на яку треба зайти і з’ясувати, як відправити гроші, складна. Я технічна ідіотка, але я можу виписати чек. І зараз це теж сміливо, тому що я знаю, що відбувається. Я щойно втратила половину своїх грошей через цю банківську історію, але це не означає, що мене тут немає”, – сказала вона.

Її коментарі про втрату грошей з’явилися після краху банку Силіконової долини, який привів до катастрофічного падіння на фондовому ринку протягом тижня. Президент США Байден заявив інвесторам на початку цього тижня, що їхні гроші в безпеці, і що уряд не буде рятувати SVB, сказавши: “Платники податків не понесуть жодних збитків: “Платники податків не понесуть жодних збитків”.

Виступаючи на заході в бальному залі Беверлі Вілшир готелю Four Seasons, де їй вручили нагороду за мужність, Шерон також говорила про важливість проходження жінками мамографії та розповіла про свої власні проблеми зі здоров’ям.

Шарон закликала жінок робити мамографію

“Мамографія – це не розвага, – пояснила вона. “І для таких, як я, кому сказали, що у мене рак грудей, тому що у мене була пухлина, більша за розмір грудей, і вони були впевнені, що у мене не може бути пухлини без раку, але це не так. Але я пішла в лікарню, кажучи: “Якщо ви мене розріжете і виявиться, що це рак, будь ласка, візьміть обидві мої груди”, тому що я не є людиною, яку визначають мої груди. Знаєте, це може здатися смішним з мого боку, адже ви всі їх бачили”.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress