Шерон Стоун спровокувала хвилювання, продемонструвавши “величезні червоні губи” на знімках до 65-річчя

Шерон Стоун, голлівудська ікона, поділилася своїм “новим образом” на своїй сторінці в соціальних мережах з нагоди свого 65-річчя. Підписники акторки “Основного інстинкту” захоплені її виглядом.

Шерон Стоун викликала фурор своїм останнім виступом у соціальних мережах. Акторка, якій 10 березня виповнилося 65 років, виставила селфі на загальний огляд 3,6 мільйона підписників у своєму Instagram.

Шерон Стоун підняла галас своїм останнім виступом у соціальних мережах. Зображення: sharonstone / Instagram

Її збільшені губи привернули увагу шанувальників, а деякі з них навіть занепокоїлися за зірку. “Нові” губи Шерон з’явилися завдяки “Восковим губам” – загальній назві цукерок зі смаком вишні у формі великих червоних губ. На фото Шерон у чорно-білій піжамі в горошок та окулярах позує поруч з повітряною кулькою на день народження.

“Я зробила це. Нарешті. На свій день народження я поїхала в Голлівуд. Іноді ти отримуєш саме те, чого бажаєш”, підписала Шерон.

Голлівудська ікона вийшла в соціальні мережі, щоб представити свій “новий образ” у свій 65-й день народження. Зображення: sharonstone / Instagram

“Боже, на 5 секунд я запанікувала. Занадто смішно”, “Боже мій! На якусь мить я подумав, що найсексуальніша жінка в світі з’їхала з глузду!!!!!”, пишуть шанувальники. Актор Крістін Ченовет пожартував: “У мене є пара в тумбочці”.

“Новий образ” Шерон з’явився після того, як 13 років тому вона відмовилася від реальної косметичної хірургії після невдалого досвіду з ін’єкціями філерів для губ.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress