...

Шерон Стоун спровокувала хвилювання, продемонструвавши «величезні червоні губи» на знімках до 65-річчя

Шерон Стоун, голлівудська ікона, поділилася своїм «новим образом» на своїй сторінці в соціальних мережах з нагоди свого 65-річчя. Підписники акторки «Основного інстинкту» захоплені її виглядом.

Шерон Стоун викликала фурор своїм останнім виступом у соціальних мережах. Акторка, якій 10 березня виповнилося 65 років, виставила селфі на загальний огляд 3,6 мільйона підписників у своєму Instagram.

Шерон Стоун підняла галас своїм останнім виступом у соціальних мережах. Зображення: sharonstone / Instagram

Її збільшені губи привернули увагу шанувальників, а деякі з них навіть занепокоїлися за зірку. «Нові» губи Шерон з’явилися завдяки «Восковим губам» — загальній назві цукерок зі смаком вишні у формі великих червоних губ. На фото Шерон у чорно-білій піжамі в горошок та окулярах позує поруч з повітряною кулькою на день народження.

«Я зробила це. Нарешті. На свій день народження я поїхала в Голлівуд. Іноді ти отримуєш саме те, чого бажаєш», підписала Шерон.

Голлівудська ікона вийшла в соціальні мережі, щоб представити свій «новий образ» у свій 65-й день народження. Зображення: sharonstone / Instagram

«Боже, на 5 секунд я запанікувала. Занадто смішно», «Боже мій! На якусь мить я подумав, що найсексуальніша жінка в світі з’їхала з глузду!!!!!», пишуть шанувальники. Актор Крістін Ченовет пожартував: «У мене є пара в тумбочці».

«Новий образ» Шерон з’явився після того, як 13 років тому вона відмовилася від реальної косметичної хірургії після невдалого досвіду з ін’єкціями філерів для губ.

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!