Що можна і чого не можна робити 20 квітня за християнськими віруваннями

Православний календар: 20 квітня — пам’ять преподобного Георгія Сповідника і мучеників Руфіна та Аквіліни

20 квітня має особливе значення в православному календарі, оскільки це день пам’яті двох шанованих святих — преподобного Георгія Сповідника та мучеників Руфіна та Аквіліни. Заглиблюючись у натхненне життя цих святих постатей, давайте також розглянемо деякі цікаві прикмети, пов’язані з цим днем.

Преподобний Георгій сповідник: Життя, сповнене відданості та жертовності

Преподобний Георгій Сповідник був побожною людиною, яка присвятила своє життя служінню Богу. Його непохитна віра зазнала випробування за часів правління імператора Лева Ісаврянина, коли його переслідували іконоборці. Попри труднощі, з якими він зіткнувся, він залишився непохитним у своїх переконаннях і врешті-решт був призначений єпископом Мітіліни. Відоме своїми добрими вчинками та щедрістю, життя преподобного Георгія служить нагадуванням про силу милосердя і відданості.

Мученики Руфін і Аквіліна: Вірні до кінця

Руфін і Аквіліна були двома християнами, які жили за часів правління імператора Максиміана. Коли Руфіна ув’язнили за віру, Аквіліна піклувалася про нього і врешті-решт була ув’язнена разом з ним. Перебуваючи у в’язниці, вони навернули до християнства 200 осіб, за що були страчені. Їхня непохитна віра і прагнення поширювати послання любові та надії служать натхненням для всіх нас.

Фото: create.vista.com

Цікаві прикмети на 20 квітня

У фольклорі з 20 квітня пов’язані певні прикмети. Наприклад, якщо вранці перед дощем гримить грім, то кажуть, що виростуть гарні потворні овочі. З іншого боку, якщо грім гримить, але дощу немає, то ввечері чекай негоди. Ще одна цікава прикмета: якщо на осиці багато сережок, то це ознака гарного врожаю гороху.

Що можна і чого не можна робити 20 квітня

Згідно з християнськими віруваннями, 20 квітня важливо утриматися від певних дій. Наприклад, не заведено поминати покійних і залишати їжу на їхніх могилах. Також важливо уникати нецензурної лексики, не вступати в суперечки та не відмовляти в допомозі тим, хто її потребує. З іншого боку, заохочується ходити до храму і підносити молитви, бути щедрим і милосердним, допомагати нужденним своєю милостинею.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress