Що сталося з її обличчям?: Лобода з набряклим обличчям і тонкими бровами лякає передплатників

Шанувальники не завжди погоджуються з твердженнями Світлани Лободи про те, що її зовнішній вигляд є результатом природних даних, а не постійних візитів до пластичного хірурга.

У своєму особистому блозі співачка з’явилася перед шанувальниками в новому образі. Лобода одягла сукню з вирізами, які демонструють її стрункі ноги, і хутряну шубу, а також прикрасилася багатим намистом. Однак, її глибоко посаджені очі, тонкі брови, опухле обличчя та великі губи змусили деяких з її шанувальників почати сумніватися щодо її природного вигляду. Вони пишуть коментарі типу: «Чому суперзірка з такими брівками?», «Вона намагається бути на зразок Мадонни?», «Лобода виглядає дуже погано» або «Що сталося з її обличчям? Чи її кусали бджоли?».

Про пристрасть Світлани до косметичних процедур говорять не лише лайкаві шанувальники, а й фахівці. Як повідомляє СтарХіт, останні попереджають, що надмірне захоплення філерами може суттєво погіршити зовнішній вигляд співачки і призвести до небажаних наслідків.

Новий образ Лободи налякав передплатників

“При старінні обличчя може опускатися вниз, що називається птозом. Це може бути погіршено «важкими» губами. Але існує ще одна небезпека – застосування неякісного препарату може призвести до розвитку фіброзу. Цей стан може бути коригований лише за допомогою оперативного методу. Після видалення фіброзу губа не завжди може повернутися до свого попереднього вигляду”, – розповіла пластичний хірург Надія Петраш.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress