Що відбувається з вашим тілом, коли ви щодня п’єте кефір на ніч

Кефір, кисломолочний напій, давно відомий своїми численними перевагами для здоров’я. Однак нещодавні дослідження показали, що вживання кефіру на ніч може бути не таким корисним, як вважалося раніше. Насправді це може бути навіть шкідливо для вашого здоров’я.

Як кефір впливає на ваш організм

Фото: UNSPLASH.COM/@STEVEN346

Кефір має високий інсуліновий індекс, а це означає, що він може спричинити значне зниження рівня глюкози в крові при вживанні на ніч. У відповідь печінка буде інтенсивно виробляти глюкозу, що призведе до підвищення рівня глюкози до ранку. Таке порушення вуглеводного обміну може призвести до переддіабетної, за словами докторки Зухри Павлової, лікарки-ендокринологині, докторки медичних наук, переддіабетної стадії.

Чому не можна пити кефір на ніч

Фото: UNSPLASH.COM/@THEHUMBLECO

Експерти рекомендують не вживати на ніч нічого, крім води, оскільки вживання кефіру може бути контрпродуктивним і навіть шкідливим. Доктор Катерина Волкова, лікар-гінеколог, зазначає, що вживання продуктів, які містять лактозу, на ніч може викликати бродіння і збільшити викид інсуліну, що призводить до відкладення вісцерального жиру в області живота. Це особливо важливо для тих, хто намагається схуднути.

На завершення, краще уникати вживання кефіру на ніч, щоб запобігти порушенню вуглеводного обміну в організмі та потенційному збільшенню ваги. Якщо вам потрібно втамувати спрагу перед сном, віддавайте перевагу воді та іншим низькокалорійним напоям.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress