Щоб знизити рівень холестерину, необхідно харчуватися правильно всім без винятку

Здоров'я

Вчені, опублікувавши свої дослідження у видавництві Antioxidants, підтвердили, що регулярне вживання соєвих бобів у їжу має таку ж ефективність, як статини, у зниженні рівня ЛПНЩ, відомого як “поганий” холестерин.

Як рослинні білки допомагають подолати ЛПНЩ

Соєві боби можуть стати тією знахідкою, яку ви давно шукали для заміни статинів. Соя не лише допомагає контролювати, але й знижувати загальний рівень холестерину. Ви запитаєте, як це можливо?

Після тестування 19 різних видів соєвого борошна для імітації травлення, під час дослідження вчені виявили, що гліцинін та B-конгліцинін – два рослинні білки, які можуть допомогти підвищити рівень холестерину до норми. Цей науковий факт був підтверджений після тривалої роботи з пацієнтами, які належали до групи ризику.

У раціоні почесне місце відведіть сої

Професор Ельвіра де Меджі з університету в Іллінойсі дійшла висновку, що пептиди перероблених соєвих бобів можуть знизити накопичення ліпідів на 50-70%. Це результат є дуже важливим, особливо в порівнянні зі статинами, які знижують накопичення ліпідів на 60%. Професор закликає жителів різних країн додати сою до своєї дієти, оскільки вона має бути важливим компонентом їх харчування.

За словами керівника проєкту Меджі, наукові досягнення свідчать про те, що споживання певних сортів сої може допомогти зберегти гомеостаз холестерину та ЛПНЩ. Це, в свою чергу, сприяє профілактиці атеросклеротичних серцево-судинних захворювань.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress