Шкіра та кістки: Дивовижне перевтілення Хюррем Султан із “Величного століття”

Шоу бізнес

Шанувальники Мер’єм Узерлі були приголомшені несподіваним перевтіленням відомої турецької актриси, яка стала відомою завдяки ролі Хюррем Султан у популярному серіалі “Величне століття”.

Мер’єм Узерлі здобула всесвітню славу завдяки образу Хюррем Султан, відомої своєю пишною фігурою. Однак з моменту завершення серіалу минуло чимало часу, і сьогодні акторка виглядає зовсім інакше. Щоб побачити, як зараз виглядає Мер’єм Узерлі, достатньо зайти на її сторінку в Instagram.

Нещодавно акторка поділилася дописом із серією фотографій, що демонструють цілу гаму емоцій. Мер’єм Узерлі вирішила не коментувати добірку фотографій.

Мер’єм Узерлі

Спостерігаючи за фотографіями, стає очевидним, що актриса значно схудла.

Крім того, буквально напередодні зірка “Величного століття” виклала відео, де вона елегантно позує перед камерою в струмливій білій сукні. Меріем Узерлі підписала пост білим лебедем і емодзі у вигляді білого серця.

На відео можна побачити, як акторка радісно танцює та вибухає сміхом.

Вкотре помітно, що Хюррем Султан, раніше відома своєю повненькою фігурою, зазнала значної трансформації. Більш стрункі руки, виразні вилиці та більш чітко окреслені ключиці — все це свідчить про зміни.

Безумовно, не всі шанувальники Мер’єм Узерлі в захваті від її нової зовнішності, адже вони звикли асоціювати її із випещеною Хюррем Султан, зображеною у “Величному столітті”.

Цікаво, що Мер’єм Узерлі — єдина акторка, яка добровільно пішла на фізичні зміни задля точного відтворення своєї героїні. Для того, щоб відповідати вимогам ролі, вона навмисно набрала кілька кілограмів.

Після завершення знімального процесу актриса, природно, прагнула повернутися до своєї попередньої ваги. Однак такої разючої трансформації ніхто не очікував.

З’явилися чутки, що зміна зовнішності Мер’єм Узерлі може бути не лише результатом дієти. Дехто підозрює, що вона, можливо, піддалася косметичним процедурам, зокрема, змінила ніс, очі та збільшила губи.

Схоже, що Мер’єм Узерлі задоволена своїм новим виглядом, оскільки вона часто ділиться відвертими фотографіями в соціальних мережах.

Джерело фото: instagram.com/meryemuzerlimeryem/

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress