Шлях до здорового серця: Що кажуть американські кардіологи про каву

Здоров'я

Існує незліченна кількість досліджень і статей про старість і здоров’я, але чи знаєте ви, що наші звичайні звички, наприклад, пити каву, можуть мати важливий вплив на наше серце? Спробуємо поглянути на це питання під новим кутом зору і відкрити для себе деякі несподівані аспекти.

Лікарі завжди наголошують на важливості здорового способу життя для профілактики ішемічної хвороби серця. Зміни в їжі та фізична активність можуть бути ключовими факторами у підтримці здоров’я. Але, здавалося б, всім відомі цілеспрямовані рекомендації, які ми не раз чули, і що може привнести в наш раціон чашка кави?

Американські кардіологи прийшли до цікавих висновків. Виявляється, натуральна кава може стати вашим союзником у боротьбі з хронічною серцевою недостатністю. Деякі дослідження навіть показали, що вживання двох чашок кави щодня може знизити ризик серцевої недостатності на 30%.

Але перш ніж ви почнете змінювати свій раціон на каву, варто врахувати кілька важливих моментів. Лікарі рекомендують обмежитися чорною кавою, оскільки інші кавові напої, такі як Латте і капучино, можуть бути дуже калорійними та містити багато цукру, що, безумовно, не корисно для вашого серця.

Що ж, розглянемо основні моменти. Хвороба серця починається з порушення кровопостачання головного м’яза нашого тіла через накопичення жирових речовин. Ішемічна хвороба серця може призвести до серцевої недостатності, якщо вчасно не вжити заходів. У цьому випадку серце працює, щоб випередити проблему, намагаючись перекачати кров по організму.

За даними Національної служби охорони здоров’я Великобританії, така ситуація часто виникає через те, що серце стає або занадто слабким, або занадто жорстким. Але кава може допомогти вам зберегти здоров’я серця, особливо в літньому віці.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress