Шматочок яблука: Емоційна реакція Софії Ротару на повернення з військового полону

Відома українська співачка Софія Ротару зробила емоційний пост у своєму Instagram-акаунті, висловивши радість з приводу звільнення українських військових з російського полону. 26 квітня 42 військовослужбовці та двоє цивільних були звільнені та повернулися на Батьківщину. Софія Ротару, яка раніше мовчала з цього приводу, опублікувала зворушливе фото одного зі звільнених солдатів з яблуком у руці. На знімку, зробленому через кілька хвилин після звільнення солдата, видно, як його переповнюють емоції, коли він смакує свій перший шматочок фрукта.

У своєму дописі Ротару поділилася своїм розбитим серцем за допомогою смайлика розбитого серця, передаючи свої емоції підписникам. Це не перший раз, коли Ротару демонструє свою підтримку українській справі. На початку повномасштабного вторгнення вона заявила про свою вірність Україні та пообіцяла молитися за безпеку українських захисників.

Фото одного зі звільнених солдатів з яблуком у руці

З того часу Ротару була відносно неактивною в соціальних мережах, за винятком окремих постів про наслідки російських обстрілів та вітальних повідомлень з православними святами. Вона також призупинила свою гастрольну діяльність, щоб продемонструвати солідарність з українським народом.

Емоційна реакція Софії Ротару на звільнення солдатів зворушила серця її шанувальників, і її пост отримав потік відгуків з підтримкою. Приємно бачити, як громадські діячі, такі як Ротару, використовують свою платформу, щоб підвищити обізнаність про важливі питання і показати свою підтримку людям, які її найбільше потребують.

Джерело фото: instagram.com/sofiarotaru.official/

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress